SONY KD-55X8505CBAEP

SONY KD-55X8505CBAEP

84.999,00 ден.   Спореди

"55" (139 СМ) 4K ANDROID LED ТЕЛЕВИЗОР 4K ULTRA HD РЕЗОЛУЦИЈА 3840 Х 2160P 4K XREALITY PRO ПРОЦЕСОР ДИГИТАЛЕН ТЈУНЕР (DVB-T / T2, DVB-C, DVB S/S2 MPEG4) MOTIONFLOW XR 800 HZ ANDROID TV: GOOGLE CAST, Г...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 84.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


"55" (139 СМ) 4K ANDROID LED ТЕЛЕВИЗОР 4K ULTRA HD РЕЗОЛУЦИЈА 3840 Х 2160P 4K XREALITY PRO ПРОЦЕСОР ДИГИТАЛЕН ТЈУНЕР (DVB-T / T2, DVB-C, DVB S/S2 MPEG4) MOTIONFLOW XR 800 HZ ANDROID TV: GOOGLE CAST, ГЛАСОВНО БИРАЊЕ; GOOGLE PLAY APPS & GAMES ВГРАДЕН WI-FI, DLNA, WIFI DIRECT, ONE-FLICK ENTERTAINMENT, SCREEN MIRRORING, BLUETOOTH, MHL, TV SIDE VIEW BASS REFLEX; S-FORCE FRONT SURROUND; CLEAR AUDIO+; USB HDD REC HDMI Х 4, USB Х 3, SCART" Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи