SONY KD-55S8005CBAEP

SONY KD-55S8005CBAEP

89.999,00 ден.   Спореди

55 "(139 СМ) 4K ЗАОБЛЕН АНДРОИД 3D ТЕЛЕВИЗОР 4K ULTRA HD РЕЗОЛУЦИЈА 3840 Х 2160P 4K ПРОЦЕСОР X1 ДИГИТАЛНИ ТУНЕРИ: DVB-C / DVB-T / T 2 / DVB-S / S2 MOTIONFLOW XR 800 HZ АНДРОИД ТЕЛЕВИЗИЈА: GOOGLE , ГЛА...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 89.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


55 "(139 СМ) 4K ЗАОБЛЕН АНДРОИД 3D ТЕЛЕВИЗОР 4K ULTRA HD РЕЗОЛУЦИЈА 3840 Х 2160P 4K ПРОЦЕСОР X1 ДИГИТАЛНИ ТУНЕРИ: DVB-C / DVB-T / T 2 / DVB-S / S2 MOTIONFLOW XR 800 HZ АНДРОИД ТЕЛЕВИЗИЈА: GOOGLE , ГЛАСОВО УПРАВУВАЊЕ; АПЛИКАЦИИ И ИГРИ ВГРАДЕН WI-FI , WI-FI DIRECT, ЛЕСНА ВРСКА СO ТЕЛЕФОН / ТАБЛЕТ: ЗА СПОДЕЛУВАЊЕ НА ФОТОГРАФИИ, ПЛУС; ПРЕСЛИКУВАЊЕ НА ЕКРАН КОМПИТАБИЛЕН СО BLUETOOTH УРЕДИ: ТАСТАТУРИ, ГЛУВЧИЊА, КОНТРОЛЕРИ, ДР. SIDETV VIEW -УПРАВИВАЊЕ И КОНТРОЛА ПРЕКУ СМАРТТЕЛЕФОНИ БАС РЕФЛЕКС ЗВУЧНИЦИ; S-FORCE ПРЕДЕН ОПКРУЖУВАЧКИ ЗВУК; CLEAR AUDIO +; DSEE USB HDD REC ВЛЕЗОВИ: HDMI Х 4, USB Х 3, MHL Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи