SONY KD-49X8505BBAEP

62.999,00 ден.   Спореди

49"(122 CM.) 3D SMART LED ТЕЛЕВИЗОР ULTRA HD - 4K РЕЗОЛУЦИЈА - 3840Х2160 TRILUMINOS™ DISPLAY, 4K X-REALITY PRO™ MOTIONFLOW XR 200 HZ 24P TRUE CINEMA,DEEP COLOR WI-FI® DIRECT, NFC™, SCREEN MIRRORING,TV...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 62.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


49"(122 CM.) 3D SMART LED ТЕЛЕВИЗОР ULTRA HD - 4K РЕЗОЛУЦИЈА - 3840Х2160 TRILUMINOS™ DISPLAY, 4K X-REALITY PRO™ MOTIONFLOW XR 200 HZ 24P TRUE CINEMA,DEEP COLOR WI-FI® DIRECT, NFC™, SCREEN MIRRORING,TV SIDE VIEW,MHL 3.0 WEB BROWSER (OPERA),АPPS,FACEBOOK,YOU TUBE (HD) ONE-FLICK ENTERTAINMENT,SKYPE - ВГРАДЕНА КАМЕРА,DLNA 3D PASSIVE,3D SUPER RESOLUTION,КОНВЕРТИРАЊЕ 2D-3D LIVE FOOTBALL-ПОДОБРЕНИ ПЕРФОРМАНСИ,ЗА СЛЕДЕЊЕ ФУДБАЛСКИ НАТПРЕВАРИ AУДИО - 2X10W. / S-MASTER / DOLBY® DIGITAL PLUS USB MЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО) СНИМАЊЕ НА USB HDD,ОД DVB DVB T/T2/C/S/S2 MPEG4 BRAVIA SYNC 4XHDMI;3XUSB;COMPONENT;SCART;AV;LAN;OPTICAL OUT 2 KOM. - 3D OЧИЛА & ONE FLICK - ДАЛЕЧИНСКО,ВО КОМПЛЕТ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи