SONY KD-49X8309CBAEP

SONY KD-49X8309CBAEP

63.999,00 ден.   Спореди

49"(123 CM) LCD LED TV 4K UHD/FULL HD,РЕЗОЛУЦИЈА 3840 X 2160P, ПРОЦЕСОР : 4K X1™ MOTIONFLOW XR 1000 HZ TEХНОЛОГИЈА : 4K X-REALITY PRO 24P TRUE CINEMA ANDROID SMART TV - ANDROID 5.0 WEB BROWSER : OPERA...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 63.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


49"(123 CM) LCD LED TV 4K UHD/FULL HD,РЕЗОЛУЦИЈА 3840 X 2160P, ПРОЦЕСОР : 4K X1™ MOTIONFLOW XR 1000 HZ TEХНОЛОГИЈА : 4K X-REALITY PRO 24P TRUE CINEMA ANDROID SMART TV - ANDROID 5.0 WEB BROWSER : OPERA - GOOGLE APPS/GOOGLE CAST™ WI-FI/SKYPE™READY/MHL/NFC/MIRACAST "ONE FLICK" - ДАЛЕЧИНСКО S-FORCE FRONT SURROUND SOUND/CLEARAUDIO+ 20 W.RMS USB PLAY&REC DVB- T2/C/S2 X 2 MPEG4 4XHDMI,3XUSB 2.0,SCART,COMPOSITE,COMPONENT,LAN,OPTICAL Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи