SONY KD-49X8005CBAEP

SONY KD-49X8005CBAEP

56.999,00 ден.   Спореди

49" / 123CM РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАНОТ 4K ULTRA HD (3840 X 2160) DIRECT LED MOTIONFLOW XR 200 HZ SMART TV WI-FI ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ АНДРОИД USB X3,HDMIX4 ТЈУНЕР DVB-T, DVB-T2, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, C + MОЌНО...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 56.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


49" / 123CM РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАНОТ 4K ULTRA HD (3840 X 2160) DIRECT LED MOTIONFLOW XR 200 HZ SMART TV WI-FI ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ АНДРОИД USB X3,HDMIX4 ТЈУНЕР DVB-T, DVB-T2, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, C + MОЌНОСТ НА ЗВУК 2 X 10W Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи