SONY HCD-SHAKEX3

SONY HCD-SHAKEX3

45.999,00 ден.   Спореди

HI-FI МУЗИЧКИ СИСТЕМ МОЌНОСТ - 1200 W RMS SURROUND SOUND - DOLBY DIGITAL РЕПРОДУКЦИЈА НА CD,DVD ВИДЕО FM РАДИО ВЛЕЗОВИ -USBХ2,АУДИОХ2,МИКРОФОНХ2 NFC , BLUETOOTH КОМПАТИБИЛНОСТ СО IPHONE И IPOD DJ ЕФЕК...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 45.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HI-FI МУЗИЧКИ СИСТЕМ МОЌНОСТ - 1200 W RMS SURROUND SOUND - DOLBY DIGITAL РЕПРОДУКЦИЈА НА CD,DVD ВИДЕО FM РАДИО ВЛЕЗОВИ -USBХ2,АУДИОХ2,МИКРОФОНХ2 NFC , BLUETOOTH КОМПАТИБИЛНОСТ СО IPHONE И IPOD DJ ЕФЕКТИ - FLANGER,SCRATCH,ISOLATOR LED СВЕТЛИНСКИ ЕФЕКТИ - ИНТЕГРИРАНИ ВО ЗВУЧНИТЕ КУТИИ ПОДРШКА НА ФОРМАТИ -MP3 ,WMA,JPEG ,MPEG4,AVI,XVID PARTY CHAINE - СИНХРОНИЗАЦИЈА СО 2 ИЛИ ПОВЕЌЕ АУДИО УРЕДИ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи