SONY DVP-SR760HB

2.999,00 ден.   Спореди

ДВД ПЛЕЕР BRAVIA SYNC HDMI ИЗЛЕЗ (1080P FULLHD) USB ВЛЕЗ - МЕДИА ПЛЕЕР МУЛТИФОРМАТ : DVD/AUDIO CD/MP3/JPEG/XVID/MPEG-4 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ДВД ПЛЕЕР BRAVIA SYNC HDMI ИЗЛЕЗ (1080P FULLHD) USB ВЛЕЗ - МЕДИА ПЛЕЕР МУЛТИФОРМАТ : DVD/AUDIO CD/MP3/JPEG/XVID/MPEG-4 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка