SONY DVP-SR370B

SONY DVP-SR370B

2.699,00 ден.   Спореди

DVD ПЛЕЕР МУЛТИФОРМАТ:DVD;VCD;CD;MP3;MPEG4;WMA;AAC;JPEG;LPCM ВИДЕО D/A КОНВЕРТЕР : 12BIT / 108MHZ ДИГИТАЛЕН АУДИО ИЗЛЕЗ:96KHZ/24BIT USB ПРИКЛУЧОК - МЕДИА ПЛЕЕР Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.699,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DVD ПЛЕЕР МУЛТИФОРМАТ:DVD;VCD;CD;MP3;MPEG4;WMA;AAC;JPEG;LPCM ВИДЕО D/A КОНВЕРТЕР : 12BIT / 108MHZ ДИГИТАЛЕН АУДИО ИЗЛЕЗ:96KHZ/24BIT USB ПРИКЛУЧОК - МЕДИА ПЛЕЕР Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи