Sony DSC W630N

Sony DSC W630N

5.999,00 ден.   Спореди

Sony DSC W630N, Gold, 16.1 Mega pixsels 5X Optical Zoom , 720 P , HD Movie , Optical seadyshot, 2,7" LCD Display , SWEEP Panorama , IAUTO, Karl Zeass Lens


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sony DSC W630N, Gold, 16.1 Mega pixsels 5X Optical Zoom , 720 P , HD Movie , Optical seadyshot, 2,7" LCD Display , SWEEP Panorama , IAUTO, Karl Zeass Lens

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка