Sony DSC W610P

Sony DSC W610P

4.990,00 ден.   Спореди

Sony DSC W610P, Pink, 14.1 Mega Pixsels , 4xOptikal zoom, 2,7" Lcd Display ,SWEEP Panorama Mode , I Auto , smile shutter, Face detection , Steady shot image stabilization


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sony DSC W610P, Pink, 14.1 Mega Pixsels , 4xOptikal zoom, 2,7" Lcd Display ,SWEEP Panorama Mode , I Auto , smile shutter, Face detection , Steady shot image stabilization

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка