Sony DSC-W570B

Sony DSC-W570B

5.990,00 ден.   Спореди

Sony DSC-W570B, 16.1 Mpixsels, 5xoptical zoom, HD video , ISO 3200, 2.7" LCD Dispey, Lithiuom-ion


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sony DSC-W570B, 16.1 Mpixsels, 5xoptical zoom, HD video , ISO 3200, 2.7" LCD Dispey, Lithiuom-ion

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка