Sony DSC W520B,14 Mpixels

Sony DSC W520B,14 Mpixels

4.302,00 ден.   Спореди

Sony DSC W520B,14 Mpixels, 5x optical zoom, VGA video, ISO 3200, 2.7" LCD Display, Lithium-ion, Carl zeis lends


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.302,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sony DSC W520B,14 Mpixels, 5x optical zoom, VGA video, ISO 3200, 2.7" LCD Display, Lithium-ion, Carl zeis lends

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка