Sony DSC S3000 Black + Bag + Battery charger

Sony DSC S3000 Black + Bag + Battery charger

3.990,00 ден.   Спореди

Sony DSC S3000 Black + Bag + Battery charger, 10.1 Mpixels, 4x optical zoom, VGA video, ISO 3200, 2.7" LCD Display, AA batteries


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.990,00 ден.

пред 8 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sony DSC S3000 Black + Bag + Battery charger, 10.1 Mpixels, 4x optical zoom, VGA video, ISO 3200, 2.7" LCD Display, AA batteries

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка