SONY DSC-H70S

9.990,00 ден.   Спореди

ДИГИТАЛЕН ФОТОАПАРАТ
16 МЕГАПИКСЕЛА
10 X ОПТИЧКИ/8 X ДИГИТАЛЕН ЗУМ
ПАНОРАМСКО СЛИКАЊЕ
3 ИНЧЕН ЛЦД ДИСПЛЕЈ
HD ВИДЕО
ОПТИЧКИ СТАБИЛИЗАТОР
Стандардна гаранција 24 месец...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ДИГИТАЛЕН ФОТОАПАРАТ
16 МЕГАПИКСЕЛА
10 X ОПТИЧКИ/8 X ДИГИТАЛЕН ЗУМ
ПАНОРАМСКО СЛИКАЊЕ
3 ИНЧЕН ЛЦД ДИСПЛЕЈ
HD ВИДЕО
ОПТИЧКИ СТАБИЛИЗАТОР
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка