SONY DSC-H300B

SONY DSC-H300B

12.499,00 ден.   Спореди

ДИГИТАЛЕН ФОТОАПАРАТ РЕЗОЛУЦИЈА 20.1 МЕГАПИКСЕЛИ ДИСПЛЕЈ : 3.0" (7.5 CM.) - TFT CLEAR PHOTO LCD СЕНЗОР - 1/2.3" SUPER HAD CCD ОПТИЧКИ ЗУМ : Х35 / SONY LENS HD ВИДЕОКЛИП - 1280X720 / 30FPS СТАБИЛИЗАЦИЈ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 12.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ДИГИТАЛЕН ФОТОАПАРАТ РЕЗОЛУЦИЈА 20.1 МЕГАПИКСЕЛИ ДИСПЛЕЈ : 3.0" (7.5 CM.) - TFT CLEAR PHOTO LCD СЕНЗОР - 1/2.3" SUPER HAD CCD ОПТИЧКИ ЗУМ : Х35 / SONY LENS HD ВИДЕОКЛИП - 1280X720 / 30FPS СТАБИЛИЗАЦИЈА - STEADYSHOT OPTICAL ДО 8 СНИМКИ ВО СЕК. - СЕРИСКО ФОТОГРАФИРАЊЕ ИНТЕРНА МЕМОРИЈА - 55 МВ. / СЛОТ ЗА SD/SDXC/SDHC//MEMORY STICK PRO DUO ПРИКЛУЧОЦИ - MULTI (AV/USB), HI-SPEED USB (USB2.0) БАТЕРИИ - 4X1.5V (AA) БОЈА-ЦРНА Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи