Sony DCR-SX45EB Camcorder, Video Resolution: 720x576 / 50i, HQ:9Mbps / SP:6Mbps / LP:3Mbps, Picture Resolution: VGA 640 x 480, 60x Optical / 70 x extended Optical Zoom, CCD Sensor Type: 1/8 (2.25mm), Memory Stick PRO Duo/SD Memory Card slot, 3.0" Cl

12.990,00 ден.   Спореди

Sony DCR-SX45EB Camcorder, Video Resolution: 720x576 / 50i, HQ:9Mbps / SP:6Mbps / LP:3Mbps, Picture Resolution: VGA 640 x 480, 60x Optical / 70 x extended Optical Zoom, CCD Sensor Type: 1/8 (2.25mm),...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sony DCR-SX45EB Camcorder, Video Resolution: 720x576 / 50i, HQ:9Mbps / SP:6Mbps / LP:3Mbps, Picture Resolution: VGA 640 x 480, 60x Optical / 70 x extended Optical Zoom, CCD Sensor Type: 1/8 (2.25mm), Memory Stick PRO Duo/SD Memory Card slot, 3.0" Clear Photo LCD PLUS panel 230K pixels, Carl Zeiss® Vario-Tessar® objective Lenns, SteadyShot Picture Stabilizator, Audio 2 Channel Dolby® Digital, iAUTO

Оптички зум 70x X
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка