Sony DCR-SX34ES Camcorder

13.750,00 ден.   Спореди

Шифра 11520 - Sony DCR-SX34ES Camcorde


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.750,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 11520 - Sony DCR-SX34ES Camcorde

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка