Sony DCR-SX15EB Camcorder

10.396,00 ден.   Спореди

Шифра 11519 - Sony DCR-SX15EB Camcorde


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 10.396,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 11519 - Sony DCR-SX15EB Camcorde

Резолуција 0.3 MP
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка