SONY DAV-TZ715 4tallboy

14.990,00 ден.   Спореди

5.1 CHANNEL HOME THEATRE SYSTEM\r\nTOTAL POWER OUTPUT 600W RMS\r\n4 STANDING SPEAKERS (TALLBOY SPEAKERS)\r\nHDMI OUTPUT USB MOVIE PLAYBACK, USB RECORD FUNCTION, BRAVIA SYNC


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 14.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


5.1 CHANNEL HOME THEATRE SYSTEM\r\nTOTAL POWER OUTPUT 600W RMS\r\n4 STANDING SPEAKERS (TALLBOY SPEAKERS)\r\nHDMI OUTPUT USB MOVIE PLAYBACK, USB RECORD FUNCTION, BRAVIA SYNC

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка