SONY DAV-TZ140

7.990,00 ден.   Спореди

Enclosure Type : Bass Reflex\r\nFront Grille/Material : Fixed - Cloth\r\nInput Terminal : Push Type\r\nModel Name : SS-TS121\r\nRated Impedance : 8 ohm\r\nSpeaker System : 1 Way (Full Range)\r\nSpeake...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 7.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Enclosure Type : Bass Reflex\r\nFront Grille/Material : Fixed - Cloth\r\nInput Terminal : Push Type\r\nModel Name : SS-TS121\r\nRated Impedance : 8 ohm\r\nSpeaker System : 1 Way (Full Range)\r\nSpeaker Unit : 1\r\nSupplied Cable : 7 Meters\r\nType : Micro Sat.\r\nWoofer Unit : 55mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка