SONY CyberShot DSC-W620B Black

4.999,00 ден.   Спореди

14.1 effective megapixels CCD sensor
5x optical zoom/28mm wide angle lens
Intelligent Auto Mode
Artistic Picture Effect modes
720p HD movie
SteadyShot
360 Sweep Panorama<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


14.1 effective megapixels CCD sensor
5x optical zoom/28mm wide angle lens
Intelligent Auto Mode
Artistic Picture Effect modes
720p HD movie
SteadyShot
360 Sweep Panorama
6.7cm/2.7" Clear Photo LCD
Face Detection
Smile Shutter
 

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка