SONY CMT-V11IPW

SONY CMT-V11IPW

6.999,00 ден.   Спореди

MУЗИЧКИ СИСТЕМ CD / USB - ПЛЕЕР КОНЕКЦИЈА ЗА : IPOD / IPHONE AUX ВЛЕЗ FM/AM РАДИО BASS BOOST - ФУНКЦИЈА Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 6.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MУЗИЧКИ СИСТЕМ CD / USB - ПЛЕЕР КОНЕКЦИЈА ЗА : IPOD / IPHONE AUX ВЛЕЗ FM/AM РАДИО BASS BOOST - ФУНКЦИЈА Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи