SONY CMT-SBT100

15.999,00 ден.   Спореди

МИКРО HI-FI МУЗИЧКИ СИСТЕМ МОЌНОСТ: 50W RMS РЕПРОДУКЦИЈА ОД CD, USB BLUETOOTH / NFC FM/AM РАДИО АУДИО ВЛЕЗ - AUX BASS BOOST ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 15.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МИКРО HI-FI МУЗИЧКИ СИСТЕМ МОЌНОСТ: 50W RMS РЕПРОДУКЦИЈА ОД CD, USB BLUETOOTH / NFC FM/AM РАДИО АУДИО ВЛЕЗ - AUX BASS BOOST ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи