SONY BDV-N7200WB

44.999,00 ден.   Спореди

ДОМАШНО КИНО-3D BLU-RAY 5.1 МОЌНОСТ 1200W RMS ЗВУЧНИЦИ - HI-RES AUDIO И MAGNETIC FLUID ПОДРШКА НА 4K РЕЗОЛУЦИЈА ИНТЕГРИРАН WI-FI - BLUETOOTH, NFC И DLNA WEB BROWSER, SEN (SONY ENTERTAINMENT NETWORK) S...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 44.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ДОМАШНО КИНО-3D BLU-RAY 5.1 МОЌНОСТ 1200W RMS ЗВУЧНИЦИ - HI-RES AUDIO И MAGNETIC FLUID ПОДРШКА НА 4K РЕЗОЛУЦИЈА ИНТЕГРИРАН WI-FI - BLUETOOTH, NFC И DLNA WEB BROWSER, SEN (SONY ENTERTAINMENT NETWORK) SONGPAL - УПРАВУВАЊЕ СО IPHONE/ANDROID СМАРТФОН РЕЖИМИ: FOOTBALL, DIGITAL MUSIC ARENA, 9.1-КАНАЛНО КИНО DOLBY DIGITAL / DTS HDMI AUDIO RETURN CHANNEL 2 ЗАДНИ БЕЗЖИЧНИ ЗВУЧНИЦИ АВТОМАТСКО ПОДЕСУВАЊЕ НА ЗВУЧНИЦИ (D.C.A.C.) ONE-TOUCH MIRRORING & ONE-TOUCH LISTENING 2 Х HDMI / 1 X USB BRAVIA SYNC Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи