SONY BDV-E6100

25.999,00 ден.   Спореди

3D BLU RAY ДОМАШНО КИНО 5.1 МОЌНОСТ 1000 W. МУЛТИФОРМАТ:BD;DVD;SACD;VCD;CD - R/RW USB МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО) WI-FI®/WEB BROWSER BLUETOOTH/BRAVIA SYNC/DLNA/TV SIDE VIEW REMOTE/NFC FM/AM RDS Р...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 25.999,00 ден.

пред 7 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


3D BLU RAY ДОМАШНО КИНО 5.1 МОЌНОСТ 1000 W. МУЛТИФОРМАТ:BD;DVD;SACD;VCD;CD - R/RW USB МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО) WI-FI®/WEB BROWSER BLUETOOTH/BRAVIA SYNC/DLNA/TV SIDE VIEW REMOTE/NFC FM/AM RDS РАДИО -20 СТАНИЦИ МЕМОРИЈА S-MASTER/DOLBY® DIGITAL PLUS/DTS/DOLBY® TRUE HD HDMI/OPTICAL IN/ETHERNET-LAN Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка




Сродни производи