SONY BDV-E4100

SONY BDV-E4100

22.999,00 ден.   Спореди

BLU RAY ДОМАШНО КИНО 5.1 МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ:1000W МУЛТИФОРМАТ:BD;DVD;VCD;CD ФМ/АМ РАДИО (RDS)-20 СТАНИЦИ МЕМОРИЈА BLUETOOTH/NFC/BRAVIA SYNC S-MASTER ДИГИТАЛЕН ПРОЦЕСОР - 24BIT DOLBY® DIGITAL PLUS WI-F...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 22.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BLU RAY ДОМАШНО КИНО 5.1 МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ:1000W МУЛТИФОРМАТ:BD;DVD;VCD;CD ФМ/АМ РАДИО (RDS)-20 СТАНИЦИ МЕМОРИЈА BLUETOOTH/NFC/BRAVIA SYNC S-MASTER ДИГИТАЛЕН ПРОЦЕСОР - 24BIT DOLBY® DIGITAL PLUS WI-FI (2.4GHZ) - WEB BROWSER USB ПРИКЛУЧОК - МЕДИА ПЛЕЕР/ПОДРШКА НА ТАСТАТУРА DLNA/TV SIDE VIEW REMOTE (СМАРТФОН-ТАБЛЕТ) AВТОМАТСКА КАЛИБРАЦИЈА НА ЗВУК HDMI - ИЗЛЕЗЕН ПРИКЛУЧОК Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи