SONY BCG34HS2E

796,00 ден.   Спореди

SONY BCG34HS2E
• Power battery charger with included 2x AA 2500mAh batteries
• worldwide voltage


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 796,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SONY BCG34HS2E
• Power battery charger with included 2x AA 2500mAh batteries
• worldwide voltage

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка