SONOROUS PL-2100-B-SMK

5.999,00 ден.   Спореди

8MM СТАКЛО СO ГЛАТКИ ИВИЦИ
ВРТЛИВ ДРЖАЧ ДO 35° ВO ДВE НАСОКИ
MAX. TЕЖИНА НA ДРЖАЧОТ 50 KG
МАКСИМАЛНА 42" ГОЛЕМИНА НА LCD
ЦРНО СТАКЛО
ЦРНИ МАТ НОГАРКИ


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 5.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


8MM СТАКЛО СO ГЛАТКИ ИВИЦИ
ВРТЛИВ ДРЖАЧ ДO 35° ВO ДВE НАСОКИ
MAX. TЕЖИНА НA ДРЖАЧОТ 50 KG
МАКСИМАЛНА 42" ГОЛЕМИНА НА LCD
ЦРНО СТАКЛО
ЦРНИ МАТ НОГАРКИ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи