SONOROUS CR-9120-C-SLV

4.999,00 ден.   Спореди

МАКСИМАЛ НА ГОЛЕМИНА НА LCD 42"
МАКСИМАЛНА ТЕЖНА НА ТЕРЕТ 60 KG
8MM ГОРНО СТАКЛО
2-РA ПОЛИЦА 6MM СТАКЛО
СО ГЛАТКИ ИВИЦИ


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАКСИМАЛ НА ГОЛЕМИНА НА LCD 42"
МАКСИМАЛНА ТЕЖНА НА ТЕРЕТ 60 KG
8MM ГОРНО СТАКЛО
2-РA ПОЛИЦА 6MM СТАКЛО
СО ГЛАТКИ ИВИЦИ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи