SONOROUS CR-7120

4.499,00 ден.   Спореди

СТАКЛЕНА МАСА ЗА ТЕЛЕВИЗОР
МКСИМАЛНА ТЕЖИНА НА ТЕРЕТ 60 КГ
ДЕБЕЛИНА НА СТАКЛО 6ММ/8ММ
СО ЗАОБЛЕНИ ИВИЦИ
НОГАРКИ ОД АЛУМИНИУМ


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 4.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СТАКЛЕНА МАСА ЗА ТЕЛЕВИЗОР
МКСИМАЛНА ТЕЖИНА НА ТЕРЕТ 60 КГ
ДЕБЕЛИНА НА СТАКЛО 6ММ/8ММ
СО ЗАОБЛЕНИ ИВИЦИ
НОГАРКИ ОД АЛУМИНИУМ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи