SOLINO соларен-термометар за градина

1.888,00 ден.   Спореди

Ова водоотпорен соларен градински термометар има елегантен дизајн и ја прикажува моменталната температура, дури и кога е темно.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.888,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ова водоотпорен соларен градински термометар има елегантен дизајн и ја прикажува моменталната температура, дури и кога е темно.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка