SOEHNLE 66226

SOEHNLE 66226

1.399,00 ден.   Спореди

КУЈНСКА ВАГА КОМПАКТНА ШТЕДИ ПРОСТОР КАПАЦИТЕТ ДО 5КГ ГОЛЕМ LCD ЕКРАН Стандардна гаранција 36 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КУЈНСКА ВАГА КОМПАКТНА ШТЕДИ ПРОСТОР КАПАЦИТЕТ ДО 5КГ ГОЛЕМ LCD ЕКРАН Стандардна гаранција 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи