SODIMM Notebook memory Samsung 2GB DDR2 800Mhz

1.430,00 ден.   Спореди

Samsung 2 GB DDR2 RAM PC2-6400 200-Pin Laptop SODIMM
General Features:
2 GB DDR2 (Double Data Rate) RAM
PC2-6400
800 MHz
200-pin
SODIMM (for laptop computers)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.430,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Samsung 2 GB DDR2 RAM PC2-6400 200-Pin Laptop SODIMM
General Features:
2 GB DDR2 (Double Data Rate) RAM
PC2-6400
800 MHz
200-pin
SODIMM (for laptop computers)

Магистрала 800 MHz
Рам капацитет 2 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка