SODIMM Notebook memory Kingston 8GB CL9 DDR3 1333MHz
SODIMM Notebook memory Kingston 8GB CL9 DDR3 1333MHz

SODIMM Notebook memory Kingston 8GB CL9 DDR3 1333MHz

2.590,00 ден.   Спореди

Standard 1G X 64 Non-ECC 1333MHz 204-pin Unbuffered SODIMM (DDR3, 1.5V, CL9, FBGA, Gold)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.590,00 ден.

пред 5 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.766,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Standard 1G X 64 Non-ECC 1333MHz 204-pin Unbuffered SODIMM (DDR3, 1.5V, CL9, FBGA, Gold)

Магистрала 1333 MHz
Рам капацитет 8 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка