SODIMM Notebook Memory Kingston 8GB CL11 DDR3 1600 MHz

SODIMM Notebook Memory Kingston 8GB CL11 DDR3 1600 MHz

3.590,00 ден.   Спореди

8GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL11 SODIMM


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


8GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL11 SODIMM

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка