SODIMM Notebook Memory Geil 8GB CL16 DDR4 2400MHz

3.351,00 ден.   Спореди

SODIMM Notebook Memory Geil 8GB CL16 DDR4 2400MHz

DDR4 2400MHz CAS16 SO-DIMM

- Available CAS: 16-16-16-40
- Non-ECC, Un-buffered DIMM
- Working Voltage 1.2V
- DBT(...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.351,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.380,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SODIMM Notebook Memory Geil 8GB CL16 DDR4 2400MHz

DDR4 2400MHz CAS16 SO-DIMM

- Available CAS: 16-16-16-40
- Non-ECC, Un-buffered DIMM
- Working Voltage 1.2V
- DBT(Die-hard Burn-in Technology) Enhanced

Рам капацитет 8 GB
Магистрала 2400 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка