SODIMM Notebook Memory Geil 4GB DDR3 1600Mhz CL11 Low Voltage

1.600,00 ден.   Спореди

DDR3 1600MHz CAS11 SO-DIMM

- Available CAS: 11-11-11-28
- 240 pin, Non-ECC, Un-buffered DIMM
- Working Voltage 1.35V
- Retail Package : Recycled Paper Pulp
- DBT(Die-hard Burn...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 1.600,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.830,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DDR3 1600MHz CAS11 SO-DIMM

- Available CAS: 11-11-11-28
- 240 pin, Non-ECC, Un-buffered DIMM
- Working Voltage 1.35V
- Retail Package : Recycled Paper Pulp
- DBT(Die-hard Burn-in Technology) Enhanced

Рам капацитет 4 GB
Магистрала 1600 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка