Smirnoff Red 4

70,00 ден.   Спореди

Производител: Diageo
Шифра на производ: 159
UPC:
Волумен [ml] : 50
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Русија
Категорија : Водка


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 70,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Diageo
Шифра на производ: 159
UPC:
Волумен [ml] : 50
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Русија
Категорија : Водка

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи