Smirnoff Red 1

430,00 ден.   Спореди

Производител: Diageo
Шифра на производ: 158
UPC: 5410316072014
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Русија
Категорија : Водка


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 430,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Diageo
Шифра на производ: 158
UPC: 5410316072014
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Русија
Категорија : Водка

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 6 години

од Ненајавен корисник

флашава не е од 700, туку од 500ml. Сменети си ја грешката оти ќе ви бара после некој да му пратите 700ml за 430 денари. поздрав
Сродни производи


Најпопуларни производи