Smederevac MBS 9 RS

11.999,00 ден.   Спореди


Редизајниран, со термостат;
следен низ генерациите како синоним за топол дом;
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Редизајниран, со термостат;
следен низ генерациите како синоним за топол дом;
залудно копиран од другите, опстојува со традиција и квалитет;
димензии на шпоретот: 740 x 945 x 645 mm;
димензии на рерна: 200 x 490 x 460 mm;
моќност: 10 KW;
степен на искористување (дрво) 60%;
тежина на шпоретот: 84 Kg;
димензии на ложиштето: 195x200x400mm;
одвод на чад: лев/десен;
пречник на одводот: ø120;
користи дрва и јаглен;
достапни бои: бела, кафеава, крем.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи