Smederevac MBS 9 E

Smederevac MBS 9 E

10.990,00 ден.   Спореди

Smederevac MBS 9 E, шпорет на цврсто гориво, Десен, Никлован, Боја Бела, Моќност од 9KW, загревње на површина до 124м3, Големина на рерната: В:Ш:Д: 200:490:460mm, Големина на ложиште: В:Ш:Д: 250:200:4...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 10.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Smederevac MBS 9 E, шпорет на цврсто гориво, Десен, Никлован, Боја Бела, Моќност од 9KW, загревње на површина до 124м3, Големина на рерната: В:Ш:Д: 200:490:460mm, Големина на ложиште: В:Ш:Д: 250:200:400mm, одвод f120mm, Степен на искористеност 60/60 %, Гориво: Дрво, дрвени брикет и јаглен, Тежина: 84кг, Димензии: В:Ш:Д: 740:945:645mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка