SLT GeForce FX 5200 AGP 8x 128MB DDR+TV-Out+DVI (64bits)

516,00 ден.   Спореди

SLT GeForce FX 5200 AGP 8x 128MB DDR+TV-Out+DVI (64bits)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 516,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SLT GeForce FX 5200 AGP 8x 128MB DDR+TV-Out+DVI (64bits)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка