SlimStar 8000 USB, Wireless 2.4 GHz desktop set, slim keyboard with 2 hotkeys for volume control, 1200 dpi optical mouse

SlimStar 8000 USB, Wireless 2.4 GHz desktop set, slim keyboard with 2 hotkeys for volume control, 1200 dpi optical mouse

946,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 946,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка