SL-KT400A-C//So. A, KT400, SB, AGP 8x, 6xUSB2.0, 2xDDR400

SL-KT400A-C//So. A, KT400, SB, AGP 8x, 6xUSB2.0, 2xDDR400

1.312,00 ден.   Спореди

SL-KT400A-C//So. A, KT400, SB, AGP 8x, 6xUSB2.0, 2xDDR400


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.312,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SL-KT400A-C//So. A, KT400, SB, AGP 8x, 6xUSB2.0, 2xDDR400

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка