SK-DV-D8G470X50 DVD-R

SK-DV-D8G470X50 DVD-R

8,00 ден.   Спореди

SK-DV-D8G470X50 DVD-R, 4.7GB, SKYpro Brand, 8x Speed, A Grade, (50pcs)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SK-DV-D8G470X50 DVD-R, 4.7GB, SKYpro Brand, 8x Speed, A Grade, (50pcs)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка