Sirma Батерија за умивалник

1.490,00 ден.   Спореди

Sirma Батерија за умивалник со 2 црева.
35mm Производител:
GMS Шифра:
SR231


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 1.490,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sirma Батерија за умивалник со 2 црева.
35mm Производител:
GMS Шифра:
SR231

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка