SINUSTEC SUBROLL-3000 СУБВУФЕР

8.201,00 ден.   Спореди

Штета е да се чува оваква туба во багажникот на автомобилот. Оптички врв е сината мембрана. Оваа туба со своето лого и изглед нуди оптичко задоволство и поради нејзините компактни димензии може да се ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.201,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Штета е да се чува оваква туба во багажникот на автомобилот. Оптички врв е сината мембрана. Оваа туба со своето лого и изглед нуди оптичко задоволство и поради нејзините компактни димензии може да се стави во секој багажник. Имајте одличен звук по најниска цена.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка