Sinbo SWM-6308 Portable washing machine

Sinbo SWM-6308 Portable washing machine

3.690,00 ден.   Спореди

Sinbo SWM-6308 Portable washing machine, 3kg washing capacity, Transparent cover, Mechanical control, Low noise, Input power 200W, Output power 80W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.690,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SWM-6308 Portable washing machine, 3kg washing capacity, Transparent cover, Mechanical control, Low noise, Input power 200W, Output power 80W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка