Sinbo SWH-4808 Electrical Water heater (protocen bojler)

Sinbo SWH-4808 Electrical Water heater (protocen bojler)

1.699,00 ден.   Спореди

Sinbo SWH-4808 Electrical Water heater (protocen bojler), 3.5kW, 1.5l/min, max 6 bars, min 0.5 bars, Class1 electric isollation, IPx4


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.699,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SWH-4808 Electrical Water heater (protocen bojler), 3.5kW, 1.5l/min, max 6 bars, min 0.5 bars, Class1 electric isollation, IPx4

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка