Sinbo SVC-3459 Electric Vacuum cleaner

Sinbo SVC-3459 Electric Vacuum cleaner

3.950,00 ден.   Спореди

Sinbo SVC-3459 Electric Vacuum cleaner, Double cyclone model, 2000W, Air outlet HEPA filter, Stainless steel telescopic tube, Crevice nozzle


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.950,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SVC-3459 Electric Vacuum cleaner, Double cyclone model, 2000W, Air outlet HEPA filter, Stainless steel telescopic tube, Crevice nozzle

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка